whatsapp support
مرداد 3, 1400

تبلیغات اثربخش در نمایشگاه، با چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی

زمان تخمین زده شده مطالعه: 5 دقیقه

چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی در یک غرفه قرمز رنگ

در این مطلب قصد داریم به بررسی نقش چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبلیغات نمایشگاهی بپردازیم. می خواهیم درباره تاثیرگذاری آن روی بازاریابی شرکتها و برندها در نمایشگاه های بین المللی سالانه، و تبعات مثبت آن برای فروش و سودآوری صحبت کنیم. با ما همراه شوید.

توسعه فضای مجازی و دامنه فعالیت رسانه های کسب و کارها در این فضا، و سرعت بالای انتقال و پخش اطلاعات در بستر این رسانه ها، طی چند سال اخیر صنعت بازاریابی و تبلیغات را متحول ساخته است. به طوری که شرکت های فعال در این حوزه ها و نیز سایر کسب و کارها همواره در حال رصد نوع و نحوه فعالیت رقبا، و تغییر تحولات پیوسته این رسانه ها، و همگام سازی استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی خود با این تغییر و تحولات هستند.

.

بیشتر بخوانید: چاپ بنر نمایشگاهی، تکنیک طلایی موفقیت در بازاریابی نمایشگاهی

.

اما یکی از ابزارهای دنیای تبلیغات که تصور می شد، با وجود پر رنگ شدن نقش رسانه های اجتماعی در تبلیغات و بازاریابی، تبلیغات نمایشگاهی است. تبلیغات نمایشگاهی و ابزارهای آن مانند چاپ بنر ارزان، چاپ پوسترهای تبلیغاتی، لایت باکس و… نه تنها نقش خود را از دست ندادند، بلکه جایگاه مستحکم تری نیز پیدا کردند، تا جایی که رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری برای معرفی بهتر خود استفاده کردند.

.

معرفی چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی

چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی با رنگ زرد لیمویی

بنر و فلکس نمایشگاهی از مهمترین ابزارهای تبلیغات محیطی هستند، که با توسعه صنعت چاپ و ورود دستگاه های چاپ اکوسالونت به دنیای چاپ دیجیتال، در تبلیغات فضای محیطی و بویژه محیط نمایشگاه جا باز کردند. چاپ بنر و فلکس متریالی از جنس پی وی سی دارند، کاملا ضد آب، ضد خش و مقاوم به آسیب های محیطی هستند. در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند، به همین دلیل است که از چاپ بنر عرض 5 متر برای بیلبوردهای عظیم شهری یا عرشه و پل های عابر پیاده استفاده می شود.

بنر و فلکس از نظر قیمت بشدت مقرون به صرفه هستند، زیرا هم دوام، ماندگاری و طول عمر بالایی دارند، هم برای مدت طولانی قابل استفاده هستند. جالب اینکه به هیچ عنوان دچار پارگی، کشیدگی یا تغییر شکل نمی شوند. البته در این مورد کیفیت چاپ بنر و چاپ فلکس نیز تاثیرگذار است، مراکز معتبر چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی همچون مرکز تخصصی چاپ سبحان، این خدمت را با ضمانت کیفیت به شما ارائه می دهند.

….

چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی و جایگاه آن در تبلیغات

چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی

با وجود تحولات عجیب و بنیادین در راهکارهای تبلیغات در فضای مجازی و رسانه های گروهی، همچنان تبلیغات محیطی و نمایشگاهی نخستین و موثرترین روش برای تبلیغات و بازاریابی است. تبلیغات محیطی ابزارهای متنوعی دارد، مانند:

بیلبوردهای تبلیغاتی، چاپ روی بدنه وسایل حمل و نقل عمومی، چاپ بنر دو طرفه، استرابوردهای تبلیغاتی، ویدئووال های شهری، تابلوهای لایت باکس و….

اما در این بین چاپ بنر، بنر عرض 5 متر، چاپ فلکس و چاپ کاغذ دیواری از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی به دلیل کاربرد گسترده در اغلب رسانه ها (بیلبوردهای داخل شهر و بزرگراه ها، عرشه و پل های عابر پیاده، لایت باکس های داخل شهر و ایستگاه های مترو)، هزینه چاپ مناسب و اقتصادی، دوام و ماندگاری بالا، قابلیت چاپ در عرض های مختلف، حتی چاپ بنر لارج فرمت، نسبت به سایر ابزارهای تبلیغات محیطی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

..

چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی در تبلیغات و بازاریابی یک غرفه نمایشگاهی

چاپ بنر و فلکس نمایشگاهی

نمایشگاه ها جایگاه استراتژیک و مهمی در برندسازی و جایگاه سازی برای یک کسب و کار یا محصولات آن دارند. با توجه به اینکه مهم ترین ابزار تبلیغات در نمایشگاه برپایی غرفه نمایشگاهی، و چاپ بنر و پوسترهای تبلیغاتی است، چاپ بنر و فلکس از اهمیت زیادی برخوردار است. چاپ بنر و فلکس چه در عرض های پایین تر و برای دکور تبلیغاتی داخل غرفه، و چه بعنوان عرض 5 متر و برای نصب در بیلبوردهای تبلیغاتی داخل نمایشگاه مهم و کلیدی است.

زیرا اگر در داخل غرفه استفاده شود، در معرض دید تعداد زیادی از مخاطبان قرار خواهد گرفت، که در سالن ها در رفت و آمد هستند. ممکن است به غرفه شما سر بزنند یا حداقل از مقابل آن عبور کنند، و با دیدن طرح یا چاپ بنر تبلیغاتی، تبلیغات شما در ذهنشان ثبت شود.

از جنبه ای دیگر، اگر تبلیغات شما در بیلبوردهای بزرگ خیابان نمایشگاه یا داخل محوطه نصب شود، در معرض دید مخاطبان جدید قرار خواهد گرفت. مخاطبانی که ممکن است بنا به هر دلیلی وارد سالنی که غرفه شما آنجا برپاست، نشده باشند. با اینکار شما تقریبا 99% بازدیدکنندگان یک نمایشگاه را هدف خواهید گرفت، و هرچه تبلیغات نمایشگاهی بیشتر در معرض دید مخاطبین باشد. همچنین احتمال تبدیل به مشتری و فروش آن نیز بیشتر خواهد شد.

…………

سخن آخر

چاپ بنر و فلکس، و تبلیغات محیطی در فضای نمایشگاهی، نقش بسیار تاثیرگذاری در بهبود جایگاه برند، و افزایش فروش ما دارد، بنابراین اگر قصد دارید برای این امر اقدام کنید، کارشناسان فروش ما 7 روز هفته آماده ارائه خدمت به شما هستند.

البته خوشحال می شویم اگر تجربه ای هم در این مورد دارید با ما در میان بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)
Call us
مقالات مشابه
طرح کاغذ دیواری اتاق کودک

معرفی 10 طرح کاغذ دیواری کودکانه فانتزی برای اتاق بچه ها

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک یا کاغذ دیواری کودکانه فانتزی از جمله جذاب‌ترین و در عین حال سخت‌ ترین امور مربوط به دکوراسیون اتاق کودک و فضاهای تفریحی کودکان است. پس اگر به عنوان یک طراح قصد دارید تغییری در دکوراسیون مهد کودک یا کودکستان یا فضای بازی بچه ها بدهید، یا مادری مهربان […]

چاپ بنر عریض سان استار

آشنایی با بنر عرض بالا و کاربردهای آن

مهمترین مدیای چاپ و تبلیغات فضای باز در سایز وسیع، بنر عریض است. این بنرها بهترین گزینه برای هر نوع اطلاع‌رسانی و تبلیغات محیطی از جمله بیلبوردهای تبلیغات شهری، اعلان‌های عمومی درون شهری، تابلو سردر فروشگاه‌های بزرگ، تبلیغات گسترده فرهنگی ارگانها و سازمانها و… محسوب می‌شود. بنر عریض در بین مشتریان به چاپ بنر عرض 5 […]

متن بنر تسلیت

متن بنر تسلیت؛ گلچین 12 متن برگزیده تسلیت

چاپ بنر تسلیت و انتخاب متن بنر تسلیت، اولین ابزار ادای احترام رسمی و عرض تسلیت و همدردی با خانواده های داغدار است. عوامل متعددی از جمله کیفیت چاپ، زمان تحویل، تنوع در طرح در زمان چاپ بنر تسلیت بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. اما متن بنر تسلیت و پیام درج شده در آن نیز […]

چاپ بنر نمایشگاهی غرفه فروشگاه رفاه

چاپ بنر نمایشگاهی، تکنیک طلایی موفقیت در بازاریابی نمایشگاهی

از آنجایی که نمایشگاه های بین المللی محلی محصولات و خدمات جدیدی به مشتریان ارائه می دهند و بازاریابی نمایشگاهی نیز روشی برای فروش بهتر محصولات است. بنابراین می توان گفت بازاریابی نمایشگاهی یک ابزار کارآمد و مهم برای افزایش میزان فروش است. در بازاریابی و تبلیغات نمایشگاهی، تکنیک ها و ابزارهای متعددی وجود دارد […]