جهت پرداخت مبلغ سفارش خود می‌توانید یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید:

.

.

۱. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (پرداخت آنلاین)

تمام کاربران چاپ سبحان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با داشتن هرگونه کارت بانکی عضو شتاب، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی در سایت چاپ سبحان و یا از طریق “مشاهده حساب کاربری” هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

.

.

2. پرداخت از طریق بانک (کارت به کارت یا پرداخت به حساب)

کاربرانی که امکان پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت چاپ سبحان را ندارند، می‌توانند با استفاده از شماره حساب و یا شماره کارت‌هایی که در پنل پردات درج شده، وجه سفارش خود را پرداخت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه‌های ATM (عابر بانک) استفاده نمایید و یا به صورت اینترنتی عملیات کارت به کارت یا انتقال وجه به حساب را انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که انتقال وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت چاپ سبحان به علت آن که همراه با اتوماسیون سریعتر و آسان‌تری است پیشنهاد می‌کنیم که از آن روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق، تصویر فیش واریزی را به همراه شماره سفارش خود از طریق یکی از روش‌های زیر برای ما ارسال نمایید.

  • شماره تلگرام: 09104700113
  • ارسال به ID تلگرام: @CHAPSOB

.

توجه داشته باشید که: عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به مجموعه چاپ سبحان باعث می‌گردد تا سفارش شما در پروسه تولید قرار نگیرد.