whatsapp support

تبلیغات بنری سه بعدی چیست؛ معرفی 10 مزیت تبلیغات محیطی 3D

زمان تخمین زده شده مطالعه: 5 دقیقه

تبلیغات بنری سه بعدی

در این مطلب قصد داریم درباره یکی از موثرترین روش های تبلیغات محیطی، یعنی تبلیغات بنری سه بعدی با شما صحبت کنیم. در انتهای این مقاله علاوه بر اینکه با تبلیغات بنری سه بعدی آشنا می شویم، مزایای آن برای هر کسب و کار را هم بررسی میکنیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

تبلیغات بنری 3 بعدی چیست؟

تبلیغات بیلبوردی سه بعدی

یکی از بهترین نوع تبلیغات محیطی و تبلیغات اینترنتی تبلیغات سه بعدی است، زیرا مشتریان در تبلیغات سه بعدی می‌توانند با جهت گیری اشیا، با محصول سه بعدی تعامل بیشتری برقرار کنند. در دنیایی که هر روز و هر روز تولید محتوای چند رسانه‌ای در آن افزایش می‌یابد، تولید تبلیغات بنری سه بعدی یکی از بهترین راه‌های انجام این کار است.

زیرا براحتی جلب توجه می‌کند و به نوعی عامل جذب مشتریان به سمت ما می‌شود. از جمله رایج‌ترین این تبلیغات می‌توانیم به تابلو تبلیغات بنری سه بعدی اشاره کنیم. زیرا استفاده از تابلو تبلیغاتی سه بعدی می‌تواند علاوه بر جذابیت محیط، باعث جذب بیشتر مشتریان شود.

تابلو های تبلیغاتی در اندازه، شکل و ابعاد مختلف با قیمت‌های گوناگون در بازار تولید و عرضه می‌شوند، به شکلی که بیننده با عبور از مقابل آن قسمت‌های برجسته سوژه تبلیغاتی را به شکل متحرک، با تغییر رنگ و شکل مشاهده می‌کنند و نام برند شما در ذهن مخاطب ثبت می‌شود. ابزار طراحی این تابلوها چاپ بنر است.

تبلیغات 3d مناسب چه کسب و کارهایی است؟

تبلیغات بنری 3 بعدی

تبلیغات بنری سه بعدی بیشتر مناسب کسب و کارهایی مانند؛ شرکت‌های خودروسازی و صنعت املاک و مستغلات است. زیرا شرکت‌های خودروسازی با استفاده از تبلیغات سه بعدی می‌توانند خودروهای لوکس و گران قیمت خود را به نمایش بگذارند.

از طریق این تبلیغات مصرف کنندگان می‌توانند با ویژگی‌ها و امکانات مختلف خودروی مورد پسند خود برای خرید کاملاً اطمینان حاصل کنند. صنعت املاک و مستغلات هم در این اولویت قرار می‌گیرند، زیرا تبلیغات بنری سه بعدی یک طراحی معماری را تا حد ممکن واقعی نشان می‌دهد. دیگر کمپانی‌های بزرگ هم می‌توانند از این موضوع سود ببرند، زیرا این امکان برای آنها فراهم می‌شود تا ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات و خدمات خود را بهتر نشان دهند.

کسب و کارهای مختلف از تبلیغات بنری سه بعدی برای درگیر کردن ذهن مصرف کنندگان به سمت خود استفاده می‌کنند؛ دقیقا مانند تبلیغات چاپ لارج فرمت. این گونه تبلیغات باعث می‌شود مشتریان قبل از تصمیم گیری در مورد هر چیزی، ابتدا از صحت و سقم آن مطلع شوند. این کار جلوی ضررهای مالی در آینده را می‌گیرد و باعث می‌شود مشتریان بعد از تصمیم گیری به خرید احساس رضایت بیشتری داشته باشند.

—-

10 مزیت طلایی تبلیغات محیطی سه بعدی

بنر لارج فرمت

تبلیغات بنری سه بعدی از جمله تبلیغاتی است که در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است، زیرا به خاطر اشکال متفاوت و خاص خود چشم هر مخاطبی را جذب می‌کند. حالا در اینجا به معرفی ده مزایای مهم و طلایی تبلیغات سه بعدی خواهیم پرداخت:

  • تبلیغات سه بعدی، از جمله جذاب‌ترین و خاص‌ترین نوع تبلیغات محیطی است.
  • به کمک این تبلیغات می‌توانید تمامی محصولات و خدمات خود را به شکل متحرک و زنده به نمایش بگذارید.
  • بیننده با دیدن جذابیت این نوع از تبلیغات سه بعدی‌، ناخودآگاه جذب آن شده و مدتی به آن خیره می‌شود.
  • نسبت به سایر تبلیغات محیطی نظرات را به سمت خود جلب کرده و باعث ثبت تبلیغات شما در ذهن مخاطب می‌شود.
  • به خاطر جذابیت بصری تصاوی سه‌بعدی، مخاطبین این تبلیغات تمام اقشار جامعه خواهند بود.
  • به نسبت سایر تبلیغات محیطی، تبلیغات سه‌بعدی روشی تاثیرگذار در معرفی برند، محصولات و یا زمینه فعالیت شرکت می‌باشد.
  • با تبلیغات محیطی به این روش می‌توانید نسبت به سایر رقبای خود تبلیغات متفاوت تری داشته باشید.
  • بیننده با دیدن تصویرها، ویژگی‌، خصوصیات و جلوه‌های ویژه محصول بر روی این تبلیغات، جذب شرکت یا مؤسسه شما خواهند شد.
  • شما با انتخاب جلوه‌ها و انیمیشن‌هایی که در تبلیغات به کار بردید، مخاطب با تماشای این تبلیغات ترغیب می‌شود که از شما خرید کند.
  • با استفاده از تبلیغات سه بعدی، می‌توانید بدون استفاده از ابزارهای گران قیمت و پرداخت هزینه‌های کلان تبلیغات متحرک و مقرون به صرفه‌ای برای ارائه محصول یا خدمات داشته باشید.
5/5 - (1 امتیاز)
Call us
مقالات مشابه
تابلو فلکسی برای تبلیغات در مترو

نصب تابلو فلکسی؛ تبلیغات در مترو به سبک مدرن

تابلو فلکسی چیست؟ تابلو فلکسی، در واقع نوعی تابلو تبلیغاتی نورپردازی شده است، که برای تبلیغات استفاده می‌شود. تبلیغات در هر کسب و کاری اولویت اول است، که نصب تابلو فلکسی در مترو یکی از اقداماتی است که در همین راستا انجام می شود. در حالت عادی یکی از مشکلات چاپ فلکسی این است که […]