whatsapp support
آبان 30, 1400

5 مزیت فوق العاده تبلیغات روی وسایل نقلیه

زمان تخمین زده شده مطالعه: 6 دقیقه

مش پشت چسبدار

شاید برای شما هم پیش‌ آمده باشد که در هنگام سفرهای درون‌ شهری با اتوبوس و یا مترو با عکس تبلیغات روی شیشه‌ های این وسایل نقلیه عمومی مواجه شده باشید. یا زمانی که در ترافیک‌ های شهری گیر کرده باشید، اتوبوس‌ های را ببینید که روی آنها پر از تبلیغات رنگارنگ و جذاب است که توجه تان را جلب می‌ کند. به این نوع تبلیغات “تبلیغات محیطی با استیکر مش ماشین روی وسایل نقلیه عمومی یا تبلیغات ترنسفری” گفته می شود.

به‌ تازگی کسب‌ و کارها از تمامی امکانات موجود برای تبلیغ محصولات و برند خود استفاده می‌ کنند و تبلیغات محیطی روی وسایل حمل و نقل عمومی که معمولا توسط چاپ مش و استیکر انجام می شود، از محبوبیت زیادی در دنیای بازاریابی برخوردار است. شما با کمک این نوع تبلیغات محیطی می‌توانید سود بالایی را به‌ دست بیاورید. زیرا با صرف کمترین هزینه و بودجه می توانید بهترین تبلیغات را انجام دهید. تبلیغات حمل و نقل عمومی بیشتر مخاطبان محلی را دارد.

حالا در این مقاله قصد داریم شما را با تبلیغات محیطی بر روی وسائل حمل و نقل عمومی آشنا کنیم، تا ببینید چطور می‌شود با کمترین بودجه و هزینه بهترین تبلیغات محیطی را داشته باشیم؛ پس با ما همراه باشید.

—————-

معرفی تبلیغات محیطی بر روی وسایل حمل و نقل عمومی

تبلیغات روی وسایل نقلیه

تبلیغات با استفاده از وسائل حمل و نقل عمومی را می‌ توان به‌ عنوان یک ابزار تبلیغاتی در فضای شهری به شمار آورد که بطور نا ملموس و نا محسوس هر روز در مقابل چشم مخاطبان هستند. این تبلیغات را اغلب می‌توانید بر روی اتوبوس‌ های شهری مشاهده کنید. به آن ها تبلیغات محیطی حمل و نقل عمومی هم گفته می‌شود. شما با استفاده از تبلیغات محیطی حمل و نقل عمومی در فضای شهری می‌توانید در فروش محصولات تان اثر چندین برابر بگذارید و نقش موثری در جذب مشتری نیز خواهد داشت.

در این نوع تبلیغات محیطی، می‌توانید تبلیغات را توسط چاپ استیکر یا چاپ استیکر مش ماشین و حتی چاپ بنر، روی اتوبوس‌ ها، تاکسی‌ ها، قطار، واگن‌ های مترو، ایستگاه‌ های اتوبوس، ایستگاه‌ های مترو قرار دهید. تبلیغات محیطی بر روی وسائل حمل و نقل عمومی بیشتر مناسب مکان‌ های محلی پر رفت و آمد است. در این فضاها امکان جذب هر نوع مشتری آن هم در گستره وسیع را برای شما فراهم می کند.

————-

5 مزیت فوق العاده جذاب تبلیغات محیطی با استیکر مش ماشین روی وسایل حمل و نقل عمومی

تبلیغات روی کامیون ها

تبلیغات جذاب روی وسایل حمل و نقل عمومی مانند تبلیغات با استیکر مش ماشین روی کابین یا بدنه اتوبوس‌ ها، کامیون ها و تاکسی ها یا حتی سایر وسایل نقلیه عمومی دیگر، از جمله؛ مترو، قطارها و… بخشی از پروژه بزرگ تبلیغات محیطی هستند. با این تفاوت که با کمترین هزینه و بودجه انجام می‌شوند. این تبلیغات دارای ویژگی‌ های منحصر به فردی می‌ باشند که در ادامه به چند مورد آن ها اشاره می‌ کنیم.

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به 5 مزیت فوق العاده جذاب تبلیغات محیطی با استیکر مش ماشین روی وسایل حمل و نقل عمومی اشاره کرد:

  1. کوتاه و مؤثر بودن تبلیغات
  2. تبلیغات خلاقانه و زیبا
  3. تأثیر گذاری بر روی مخاطب
  4. استفاده از رنگ‌ های جذاب در تبلیغات محیطی
  5. کم هزینه بودن نسبت به دیگر تبلیغات

—————-

بهترین وسایل نقلیه برای تبلیغات محیطی با استیکر مش ماشین

تبلیغات روی بدنه و سطح ماشین ها

تبلیغات محیطی شامل تبلیغات بر روی تمامی وسائل حمل و نقل عمومی می‌شود. این تبلیغات به‌ طور مستقیم روی بدنه‌ی وسائل عمومی، بدنه‌ی اتوبوس‌، تاکسی‌، کامیون‌، راهروهای مترو، راه‌ آهن، پایانه‌ ها، فرودگاه‌ ها سالن‌ های ترانزیت، نصب می‌ شوند. هدف اصلی هم این است که مسافران در هنگام عبور و مرور آنها را ببینند. حالا 5 مکان مناسب برای تبلیغات محیطی با استفاده از وسائل نقلیه‌ی عمومی را برایتان نام می‌ بریم، تا شما بیشتر با این مکان‌ ها آشنا شوید.

این 5 مکان شامل موارد زیر هستند:

بدنه داخلی و بیرونی اتوبوس

رایج‌ ترین روش تبلیغات محیطی با استفاده از وسائل حمل و نقل عمومی را می‌ توان روی اتوبوس‌ های شهری مشاهده کنید زیرا این نوع آگهی دارای اندازه و اشکال گوناگونی می‌ باشند و از استیکر مش ماشین برای آنها استفاده می شود. شما این تبلیغات را می‌توانید به شکل بزرگ و کوچک بر روی بدنه‌ ی اتوبوس‌ ها و یا داخل آنها مشاهده کنید.

روی سطح مترو و یا قطارهای ایستگاه راه‌ آهن

این نوع تبلیغات محیطی بیشتر در محوطه‌ ی ایستگاه‌ ها و هم چنین داخل یا روی بدنه قطارهای مسافربری و شهری نصب می‌ شوند. هدف شرکت‌ها از انجام این کار تحت تأثیر قرار دادن خریداران است. معمولا با کمک چاپ په په اینکار انجام می شود.

—–

محوطه فرودگاه‌ یا وسایل نقلیه موجود در فرودگاه

تبلیغات محیطی فرودگاه‌ ها مانند تبلیغات در ایستگاه‌ های قطار و راه آهن می‌ باشد، ولی گروه مخاطب پیام تبلیغاتی در فرودگاه‌ ها دست‌ اندرکاران و متخصصان تجارت و بازرگانان هستند. بعضا دیده حتی روی بدنه هواپیماها هم تبلیغات انجام شده!

استیکر مش ماشین های سنگین و ترنسفری

برای نصب تبلیغات بر روی کامیون‌ها، روش‌های مختلفی وجود دارد مانند تبلیغات مخصوص کامیون‌های جاده‌رو که در بین طرفین خودرو نصب می‌گردنند. از کامیون‌های کوچک و وانت‌های حمل و نقل شهری هم به همین شکل استفاده می‌شود.

تبلیغات روی تاکسی‌ها

این نوع تبلیغات محیطی که بر روی تاکسی‌ ها نصب می‌ شوند، بیشتر در شهرهای بزرگی که مسافران بسیار زیادی در آن رفت و آمد دارند رایج می‌ باشد.

حالا نوبت شماست!

تبلیغات روی تاکسی ها

دوست داریم نظرات شما را هم درباره تبلیغات روی وسایل نقلیه و استیکر مش ماشین بدانیم. اگر تجربه‌ای دارید خوشحال می‌شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر درباره نحوه سفارش این محوصول سؤالی دارید، در بخش دیدگاه‌ها از ما بپرسید. مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد.

5/5 - (2 امتیاز)
Call us
مقالات مشابه
طرح کاغذ دیواری اتاق کودک

معرفی 10 طرح کاغذ دیواری کودکانه فانتزی برای اتاق بچه ها

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک یا کاغذ دیواری کودکانه فانتزی از جمله جذاب‌ترین و در عین حال سخت‌ ترین امور مربوط به دکوراسیون اتاق کودک و فضاهای تفریحی کودکان است. پس اگر به عنوان یک طراح قصد دارید تغییری در دکوراسیون مهد کودک یا کودکستان یا فضای بازی بچه ها بدهید، یا مادری مهربان […]

چاپ بنر عریض سان استار

آشنایی با بنر عرض بالا و کاربردهای آن

مهمترین مدیای چاپ و تبلیغات فضای باز در سایز وسیع، بنر عریض است. این بنرها بهترین گزینه برای هر نوع اطلاع‌رسانی و تبلیغات محیطی از جمله بیلبوردهای تبلیغات شهری، اعلان‌های عمومی درون شهری، تابلو سردر فروشگاه‌های بزرگ، تبلیغات گسترده فرهنگی ارگانها و سازمانها و… محسوب می‌شود. بنر عریض در بین مشتریان به چاپ بنر عرض 5 […]

متن بنر تسلیت

متن بنر تسلیت؛ گلچین 12 متن برگزیده تسلیت

چاپ بنر تسلیت و انتخاب متن بنر تسلیت، اولین ابزار ادای احترام رسمی و عرض تسلیت و همدردی با خانواده های داغدار است. عوامل متعددی از جمله کیفیت چاپ، زمان تحویل، تنوع در طرح در زمان چاپ بنر تسلیت بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. اما متن بنر تسلیت و پیام درج شده در آن نیز […]

چاپ بنر نمایشگاهی غرفه فروشگاه رفاه

چاپ بنر نمایشگاهی، تکنیک طلایی موفقیت در بازاریابی نمایشگاهی

از آنجایی که نمایشگاه های بین المللی محلی محصولات و خدمات جدیدی به مشتریان ارائه می دهند و بازاریابی نمایشگاهی نیز روشی برای فروش بهتر محصولات است. بنابراین می توان گفت بازاریابی نمایشگاهی یک ابزار کارآمد و مهم برای افزایش میزان فروش است. در بازاریابی و تبلیغات نمایشگاهی، تکنیک ها و ابزارهای متعددی وجود دارد […]