whatsapp support
تیر 16, 1400

متن بنر تسلیت؛ گلچین 12 متن برگزیده تسلیت

زمان تخمین زده شده مطالعه: 5 دقیقه

متن بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت و انتخاب متن بنر تسلیت اولین ابزار ادای احترام رسمی، و عرض تسلیت و همدردی با خانواده های داغ‌دار است. در چاپ بنر تسلیت مناسب، عوامل متعددی از جمله، کیفیت چاپ، زمان تحویل، تنوع طرح‌ها و… مهم و تاثیرگذار هستند، اما متن بنر تسلیت و پیام درج شده در آن نیز بسیار حائز اهمیت است؛ به ویژه اگر پیام ارسالی شما برای شخصی باشد، که از برای شما اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد.

متن مناسب برای بنر تسلیت بنا به موقعیت و نسبت شما با متوفی متفاوت است، و باید در انتخاب متن برای بنر تسلیت حداقل استانداردهای لازم را داشته باشید. زیرا عرض تسلیت بصورت رسمی یکی از مهمترین آداب جامعه ایرانی ماست، که با توجه به اهمیت آن، باید نسبت به آن حساسیت لازم را داشته باشیم.

ما در چاپ سبحان برای جلوگیری از اتلاف زمان و ابراز همدردی با مراجعه کنندگان، مجموعه کاملی از متن و طرح بنر ترحیم را آماده داریم، تا سفارش چاپ بنر مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن، انجام شود، همچنین برای مشتریانی که قصد چاپ سفارش خود روی بنر عرض 5 متر را دارند نیز شرایط ویژه ای را در نظر گرفته ایم. اما در این مقاله قصد داریم نحوه نوشتن پیام تسلیت را به شما آموزش دهیم، تا در صورت نیاز پیام دلخواه خود را در بعنوان محتوای بنر تسلیت درج کنید؛ پس با ما همراه باشید.

.

نحوه نگارش پیام عرض تسلیت و همدردی

متن بنر تسلیت

برای نوشتن یک متن تسلیت رسمی، محترمانه و سرشار از حس همدردی، رعایت چند نکته الزامیست. در گام نخست پیام شما باید از نظر قوانین املایی و نگارشی کاملا بدون نقص باشد. زیرا وجود هرگونه خطایی در این مورد، به شدت از ارزش کار شما می‌کاهد. محتوای پیام متن بنر تسلیت، شما باید ارزشمند بودن فردی که از دست رفته و فردی که مخاطب پیام شماست بخوبی منتقل کند.

در مجموع هرچه این حس ارزشمندی بهتر و بیشتر منتقل شود، تاثیرگذاری بهتری نیز خواهد داشت. با توجه به نسبت و نزدیکی با فرد عزادار، از کلمات و عبارات مناسب و بجا استفاده کنید. در پایان به تصویر زمینه انتخابی نیز دقت کنید که با متن شما در تناسب باشد.

.

12 نمونه متن آماده برای چاپ بنر ترحیم و تسلیت

متن بنر تسلیت

در ادامه گلچینی از بهترین متن های مناسب برای درج در بنر تسلیت را، برای شما گردآوری کرده ایم. در تمامی این متن ها کلیه اصول نگارشی و املایی، و آداب عرض تسلیت رعایت شده است، و جزو بهترین پیام های عرض تسلیت هستند.

.

متن تسلیت؛ گروه اول متن کاملا رسمی

.

 • متن پیام تسلیت 1

خبر درگذشت (…) عزیزتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید.

.

 • متن بنر تسلیت 2

از شنیدن خبر فوت (…) عزیزتان بسیار متاثر شدم. بنده این واقعه دردناک را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم، ما را هم در غم عزیز از دست رفته‌تان شریک بدانید.

.

 • متن پیام تسلیت 3

در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری می‌خواهد عظیم، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز درگذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم.

.

 • متن بنر تسلیت 4

فقدان (…) بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

.

 • متن پیام تسلیت 5

همسفر در راه ماند. زندگی سخت است، لیک. در سفر باید بود. همراهتان از سفر ماند. سیلی سهمگین باور شاید نه. سختی راه را می‌نماید که بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید.

.

متن تسلیت؛ گروه دوم متن صمیمانه

متن بنر تسلیت

.

 • متن بنر تسلیت 6

تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما. از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم. امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.

.

 • متن پیام تسلیت 7

اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه‌ها نمی‌گنجد. تنها می‌توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم.

.

 • متن بنر تسلیت 8

درگذشت (…) گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم. از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.

.

 • متن پیام تسلیت 9

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی‌کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت. درگذشت (…) گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

.

 • متن بنر تسلیت 10

جناب (…) اندوه بی‌پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست. مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌نمایم.

.

 • متن پیام تسلیت 11

درگذشت (…) چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. این ماتم جانگداز را به، خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.

.

 • متن بنر تسلیت 12

انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی‌صدای ثانیه‌های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکونی، آغازی بی‌پایان را می‌سراید» درگذشت (…) گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

Call us
مقالات مشابه
چاپ کاغذ دیواری

محبوب ترین طرح های کاغذ دیواری در سال 2021

در سال اخیر، طرح کاغذ دیواری‌ بیشتر روی نقوش و طرح های گل برجسته، بافت‌های سه‌بعدی، رنگ‌های تناژ گرم و نیز بافت‌های الهام گرفته از طبیعت مانند بافت مشابه الیاف چوب پنبه، الیاف گیاهی، حصیر، نی و کاه تمرکز داشتند، و مدل‌های متنوعی از طرح‌های گل‌دار سنتی ایرانی و گل برجسته مدرن گرفته، طرح گیاهان […]

چاپ بوم مصنوعی

جذابیت های چاپ بوم مصنوعی و طبیعی

ایده‌های مختلفی برای ماندگار کردن خاطرات وجود دارد؛ چاپ عکس روی شاسی، طراحی فتوبوک‌های عاشقانه، مجموعه عکس پولاروید، ماگ، تقویم، مگنت و…، اما محصولی جدید و کاملا زیبا وجود دارد که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید؛ این محصول چاپ بوم مصنوعی یا بوم نقاشی است. معمولا ما بوم‌ها را به عنوان تابلوهای نقاشی […]

چاپ مستقیم آسمان مجازی

آسمان مجازی چگونه چاپ می‌شود؟

آسمان مجازی یکی از جدیدترین محصولات سقف کاذب و خانواده محصولات چاپ مستقیم است، که برای زیبایی دکوراسیون سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد. آسمان مجازی معمولا از تایل‌های از جنس پلکسی با ابعاد 60 در 60 سانتیمتر تشکیل شده که از داخل نورپردازی می‌شود. طرح دلخواه مشتری با توجه به ابعاد و تعداد تایل‌ها به […]

چاپ وینیل و مش بعنوان پوستر دیواری

چاپ وینیل و مش؛ شباهت ها و تفاوت ها

حتما تا بحال استیکرهای تبلیغاتی متعددی را در شهر یا پشت شیشه فروشگاه های بزرگ دیده‌اید! بعضی از آن‌ها صاف، یکدست و براق هستند که به چاپ وینیل شهرت دارند، و بعضی دیگر مات و سوراخ دارند یا اصطلاحا لانه زنبوری که به آن ها چاپ مش گفته می شود. شاید برایتان سوال پیش آمده […]

سفارش آنلاین چاپ بنر

9 نکته طراحی برای سفارش چاپ بنر آنلاین

وقتی صحبت از طراحی و چاپ بنر آنلاین می‌شود یا سفارش چاپ بنر آنلاین، معمولا تمرکز افراد به سمت سادگی و جذابیت طرح در هنگام چاپ بنر می‌رود. به هر حال، شما فقط و فقط چند ثانیه وقت دارید، تا توجه شخص بیننده را جلب کرده و او پیام شما را بخواند. اگر قلم متن […]